Biz kimiz? ...

Faaliyete başladığımız günden bu yana biriktirdiğimiz tecrübemizin, emeğimizin ve deneyimlerimizin adını ALTÇİZGİ koyduk. Bunun başlıca nedeni, çözüm ortaklığını yaptığımız markaları en alt noktadan itibaren birlikte yol alarak başarılarını en üst noktaya taşımaktır. Gelişmekte olan çalışma ağımıza kattığımız yeni ürünlerimizin yanı sıra başlıca web tasarımı, sosyal medya yönetimi, grafik tasarımları, marka tescili, alan adı(domain) tescili, barındırma(hosting) ve reklam hizmetlerinde danışmanlık ve çözüm ortaklığı sunmaktayız.

Tecrübemizi kaliteye, kalitemizi güvene, güvenimizi ise nezakete dönüştürüyoruz. İhtiyacınızı gözlemliyor, araştırıyor ve projelerinize en iyi çözümleri size sunmak için yenilikçi bir bakış açısıyla son gelişmeleri takip ederek belirliyoruz.

Kalite, koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalıdır. Güleryüzlü ve yenilikçi hizmet anlayışını benimsemiş olan ALTÇİZGİ bu nedenle satış odaklı değil, ihtiyaca dayalı projeler geliştirmektedir.

hakkimizda_sl
Misyonumuz

Tecrübemzi güven ve kaliteli hizmet ile perçimleyerek, güler yüzlü ve yenilikçi çözümler sunarak tasarım ve bilişim alanında ihtiyaç sahibi kişi ve kuruluşlara hızlı ve etkin çözümler sunarak en iyiler arasına taşımak ve markalaştırmaktır.

misyon_sm
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Gelişmekte olan iş dünyasında üretkenliği, yaratıcılığı ve kaliteyi ön planda tutarak çözüm ortaklığını üstlendiğimiz kuruluşlar için güçlü imajlar, yaratıcı markalar ile kalıcılık sağlamaktır. Edindiği tecrübelerine yenilerini katarak bunları daha iyi kalitede hizmete ve mutlu müşteriye dönüştürerek kalite verimliliğini sürekli kılarak sektördeki imajını en üst seviyelere taşımaktır.

vizyon_sm
Neden !

Alt Çizgi ?..

Bir projede üzerinde en önemli etkenlerden biri iyi analiz edilip doğru planlamadır. Ortak kararlar ve doğru kitleye hitap eden seçimler ile mutlak doğru sonuçları sağlamaktadır. Bu nedenle ekibimizin çalışma sistemi iyi analiz doğru planlamaya öncelik vermektedir.

Sektör ve ihtiyaç duyulan proje ile gerekli araştırma yapılıyor. Doğru kitleye ulaşmak için ihtiyaç duyulan ayrıntılar toplanıp müşteriye bilgi veriliyor.
Hızlı ve sorunsuz bir sonuç için herşeyi masaya yatırıyor ve neyin, ne zaman ve nasıl olacağını belirliyoruz. Sizi rakiplerinizden ayıracak noktaları belirliyoruz.
Arama motor dostu kodlama, doğru anahtar kelime seçimi ve diğer etkenleri dikkate alarak web sitenizin optimizasyonlarını yapıyoruz.
Edindiğimiz tecrübelerimizi kaliteye dönüştürmeye başlıyoruz. İşinde uzman ekibimiz planlandığı gibi projenizi güvenle sonuca ulaştırıyor.
Web sitesinizi tasarladıktan sonra sizi bırakmıyoruz, diğer hizmetlerimiz ile ilgili bilgilendiriyor Google AdWords, marka tescili vb. gibi konularda danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Analiz ve planlama sonrasında size en uygun maliyetleri sunuyoruz. Sözleşmede belirtilen süre içerisinde projenizi teslim ederek size hem zaman kazandırıyor hem tasarruf ettiriyoruz.

İhtiyaca odaklı projeler üreterek memnuniyetini gördüğümüz mutlu müşterilerimiz en büyük referansımızdır.